РАСПАТЈЕ Утринска Бомба 100% Природно

Воведете ја динамичната и вкусна бомба во вашиот живот.

Започнете го денот со енергична и здрава утринска рутина. Заменете го класичниот појадок со мешавина која ќе ве разбуди, полна со висококвалитетни намирници богата со макро и микро нутриенти.

Клучни состојки и придобивки:

Мед: Природно и сладок за прекрасен почеток. Полн со антиоксиданси за зајакнување на утринската виталност.

Ѓумбир: Додава жив, буден удар на вашето сетило за вкус. Промовира варење, совршено за почеток на денот. Путер од кикирики: совршено кремаста  структура во која се мешаат сите вкусови.

Орев: Омега-3 масни киселини за моќ на мозокот. Јаткасти плодови за енергичен почеток на денот.

Лешник: Силен вкус на јаткасто овошје за утринско уживање полни со здрави масти за да бидете заситени до ручек.

Семе од тиква: Обезбедува утринско засилување со магнезиум, цинк и антиоксиданси за здрав почеток.

Куркума: Антивоспалителни својства за да се постави позитивен тон кој ја поддржува целокупната благосостојба од самиот почеток.

Полен: зрнца полни витамини и ензими со богат вкус и арома го збогатуваат утринското задоволство со плејада вкусови.

Идеално за нанесување на интегрален леб,варен ѓеврек или мешање во јогурт за брз и хранлив појадок.

320 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.