ЧУДНА ШУМА Забранетата соба

Автор: Александра Симова Клинчарова

Илустратор: Хари Дудески

Формат: Б5

Повез: мек со клапни

Жанр: збирка раскази за деца

Возраст: 9+

Број на страници: 60

Година на издавање: 2023

 

450 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.