ЧУДНА ШУМА Куќа без огледала

Автор: Мортен Санден

Илустратор: Иштван Лакатош

Превод: Родна Русковска

Формат: А5

Повез: мек

Жанр: : роман за деца и млади

Број на страници: 160

Возраст: 11+

Година на издавање: 2023

 

400 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.