ЧУДНА ШУМА Момчето од зборови – Девојчето од ноти

Автор и Илустратор: Катерина Николовска

Формат: 203х254 мм

Повез: тврд

Жанр: сликовница

Возраст: 5+

Број на страници: 56

Година на издавање: 2023

 

700 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.