100% Памучна бањарка Антрацит

• Материјал: 100% Памук
• Високо абсорбирачки својства
• 1000 грама
• Не остава вода на вашата кожа.

1,950 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.