ROYAL CANIN® Giant Junior Храна за кучиња

15 кг

5,171 ден

Опис

Клучни придобивки:

• поддршка на имунолошкиот систем

• втора фаза на раст: развој на мускулите

• поддршка на коските и зглобовите

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.