Clementoni Frozen 2 – Magic Creations

Оваа навистина волшебна играчка има електрично грнчарско тркало за дизајнирање, обликување и сликање на чудесни глинени вазни во совршен замрзнат стил! Вашите деца можат да ја ослободат својата креативност бидејќи создаваат неверојатни рачно изработени предмети што можат да ги украсуваат на уникатни и оригинални начини, користејќи многу додатоци вклучени во комплетот. Стимулира рачна умешност, креативност и фантазија на вашите деца.

7+

2,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.