3/4 by Jasmina А Ла Франга блејзер од моден кепер

Состав: 65% памук, 35% полиестер

3,400 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

One size

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.