3/4 by Jasmina А Ла Франга Сукња со вез од моден кепер

Состав: 60% памук, 35% полиестер, 5% ликра

2,800 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 42

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.