3/4 by Jasmina Блејзер од фин полиестер и вискоза

Состав: 65% полиестер, 30% вискоза, 5% ликра

4,800 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.