3/4 by Jasmina Елек со врзување

Состав: 65% памук , 35% полиестер

2,900 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.