3/4 by Jasmina Памучен блејзер од твид

Состав: 100% памук

4,400 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.