3/4 by Jasmina Сукња на преклоп од моден кепер

Состав: 65% памук , 35% полиестер

2,200 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.