3/4 by Jasmina Сукња од еластин со висок струк

Состав: 70% полиестер, 10% ликра, 20% еластин

2,200 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 40, 42, 44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.