3/4 by Jasmina Сукња со странични џебови

Состав: 65% памук, 15% полиестер, 20% ликра

2,300 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Величина

36, 38, 40, 42, 44

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.