НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 52%

#Тепих

100% полипропилен, 100% антистатични, со постојани бои, рамно ткаени (flat weafe), практични за употреба

Дозволено рачно и машинско чистење и перење.

 

Земја на потекло: Белгија

1,795 ден5,501 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

120×170, 140×200, 160×230, 80×150

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.