ADIDAS CF HOOPS MID WTR Патики

5,590 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Големина на чевли

41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46, 46.5, 47, 48, 49

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.