Adidas COURTSMASH Патики

3,390 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Големина на чевли

39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46, 46.5, 47, 48

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.