AFRODITA 100% SPA NOURISH GOLD Сладок пилинг за тело

175 мл

480 ден

Опис

Содржи 100% природен кафеав шеќер за нежно отстранување на мртвите клетки од кожата и девственото масло од јојоба и шеа путер за да ја обноват кожата и да ја подобрат нејзината флексибилност и еластичност. Резултатот е мека, мазна кожа, миризлива со сладок мирис на ванила. Масажа со нежни кружни движења (1-3 минути) и исплакнете го. Добро промешајте пред употреба!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.