AFRODITA 4D COLLAGEN Крема за сува кожа

 

50 мл

900 ден

На залиха

Опис

Стимулира врзување на влага и ги намалува брчките за 31% за само еден час. Моќта на биолошки активните пептиди ја зголемува синтезата на колаген и ја намалува појавата на брчки. Додадено масло за кондиционирање со ливадска пена ја регенерира и раскошно ја храни уморната и без тонус кожа.


			

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.