AFRODITA 4D COLLAGEN LIFTING EFFECT Ноќна маска

 

2 х 6 мл

130 ден

Опис

Оваа маска има директен ефект врз брчките, ги исполнува видливо (намалувајќи ги брчките за 31%)  и го забрзува лачењето на колаген.
Резултат: раскошно негувана и видливо подмладена кожа!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.