AFRODITA ACTIVE BOOST Гел

180 мл

775 ден

Опис

Ладен гел во форма на активна формула!

Липолитички ефектот го забрзува излачувањето на токсините од кожата, ја зајакнува силата процесот на топење на масните клетки и помага во преобличување линии.

Резултат: намален обем на бутот до 2 см *, намален обемот на колкот до 4,5 см **.

Ревитализира после активност уморни нозе и стапала.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.