AFRODITA AGELESS Дневна крема

 

50 мл

900 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

Негување на PRO-AGING нега на зрела кожа, која го интензивира природниот процес на регенерација на клетките на кожата, ја зајакнува структурата на кожата и значително го подобрува нејзиниот изглед – од внатре кон надвор. Ноќ по ноќ, ја снабдува кожата со липидите кои недостасуваат и и обезбедува чувство на совршена удобност. На долг рок, кожата станува значително поцврста, мазна, компактна и витална.
Задоволни, без оглед на вашата возраст!

Научно докажани ефекти
Подобрено: црвстина +27%, мазност +26%, хидратација +29% и дебелина +17% од кожата.
Намалено: длабочина на брчки -23%.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.