AFRODITA AGELESS Ноќна крема

 

50 мл

900 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

Навлажнувачка нега на PRO-AGING која ги витализира сите физиолошки функции на зрела кожа, подобрувајќи ја неговата структура во епидермалните и дермалните слоеви. Од внатре кон надвор.
Ноќно и сабајлечки, обезбедува интензивно навлажнување на кожата, позајмувајќи чувство на совршена удобност. На долг рок, кожата станува значително поцврста, мазна, компактна и витална.
Задоволни, без оглед на вашата возраст!

Научно докажани ефекти
Подобрено: црвстина +27%, мазност +26%, хидратација +29% и дебелина +17% од кожата.
Намалено: длабочина на брчки -23%.


			

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.