AFRODITA ANTI CELLULITE BOOSТ Крема за тело

180 мл

775 ден

Опис

Детоксикаторски активатор со ефект на загревање во борбата против целулит!

Ја стимулира циркулацијата на крвта на кожата, ја активира липолизата и помага во екскреција на вода и токсини од кожата.

Забрзува одводнување на области со целулит и го намалува појавувањето на “портокалова” кожа.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.