AFRODITA AQUA MIX Гел крема за лице

 ● Ултра лесен „коктел“ со 100% кокосова вода и витамин Б3 – обезбедува хидрирана, зрачна кожа, па дури и тен – има корисен и смирувачки ефект – погоден за сите типови на кожа; првенствено за нега на нормална комбинација и мрсна кожа – брзо-апсорбирање на текстура – идеална како основа за шминка.

50 мл

395 ден

Опис

 

За сите типови кожа 100% кокосова вода.

Совршена база за шминка 0% парафин и силикон веган

Главни активни состојки: 100% кокосова вода ● Ултра лесен „коктел“ со 100% кокосова вода и витамин Б3 – обезбедува хидрирана, зрачна кожа, па дури и тен – има корисен и смирувачки ефект – погоден за сите типови на кожа; првенствено за нега на нормална комбинација и мрсна кожа – брзо-апсорбирање на текстура – идеална како основа за шминка.

За сите типови кожа 100% кокосова вода.

Совршена база за шминка 0% парафин и силикон веган

Главни активни состојки: 100% кокосова вода

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.