AFRODITA CAROTENE Крема за очи

 

15 мл

590 ден

На залиха

Опис

Против брчки и подуеност под очите, великодушно навлажнува, ја храни и стимулира регенерацијата на тенка кожа околу очите. Маслото од морков и керамид промовираат поголема цврстина и мазност на кожата (лифт ефект) и значително ја подобруваат нејзината структура. Комплетна дневна нега го намалува изгледот на темните кругови и им дава на очите одморен и помладен изглед.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.