AFRODITA CAROTENE Навлажнувачка крема

 

50 мл

618 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

За нормална и мешана кожа ја обезбедува целата неопходна влажност, стимулирајќи го процесот на регенерација на клетките во епидермисот. Маслото од морков, богато со провитамин А има подмладувачко дејство и ја измазнува вашата кожа, додека додадениот цвет од љубичица богато ја храни и работи против стареење со антиоксидантно дејство.
По употребата, вашата кожа е мека, еластична и изгледа освежена.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.