AFRODITA CERAMIDES RICH ДНЕВНА КРЕМА ЗА НОРМАЛНА И МЕШОВИТА КОЖА 60+

• формула за хранливо навлажнување 

• збогатена со гел од алое вера и 100% природни растителни масла

• неисцрпен извор на влага и липиди

• воспоставува ефикасна заштита од дехидрација и штетни фактори на животната средина

• промовира обновување на кожата и ја зајакнува нејзината цврстина и виталност

• ја интензивира синтезата на колаген

• ги измазнува брчките и ја зацврстува кожата

50мл

749 ден

Опис

Сакајте ја кожата, сакајте ги своите години! Со нега против стареење (60+), богата со церамиди! Моќност на 3 церамиди, 100% идентична со вашата кожа, за интензивна ресторативна нега и корекција на брчките.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.