AFRODITA CERAMIDES RICH НОЌНА КРЕМА за сува кожа 60+

• формула за исклучително негување на кожата

• збогатена со витамини А и Е и 100% природни растителни масла

• неисцрпен извор на есенцијални масни киселини

• ја подобрува функцијата на кожата

• промовира регенерација на клетките на кожата

• ја зајакнува силата и виталноста на кожата

• ја зацврстува и измазнува кожата

749 ден

Опис

Сакајте ја кожата, сакајте ги своите години! Со нега против стареење (60+), богата со церамиди!Моќност на 3 церамиди, 100% идентична со вашата кожа, за интензивна ресторативна нега и корекција на брчките.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.