AFRODITA CLEAN PHASE Mлеко за чистење за чуствителна кожа

 

200 мл

322 ден

Опис

За сува и чувствителна кожа · содржи корисни природни состојки · нежно отстранува шминка и други нечистотии · ја смирува кожата · помага во заштитата од сувоста · нанесете наутро и навечер на лицето, тријте нежно, исплакнете со топла вода и тонирајте со вашето претпочитан тоник за чиста фаза.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.