НА ПОПУСТ 30%

AFRODITA CLEAN PHASE Хидратантен гел за чистење

За сите типови на кожа · богатата кремаста текстура нежно отстранува нечистотии и шминка · храни со 100% шеа путер и ја стимулира регенерација на клетките · со екстракт од пробиотици за зајакнување и одржување на природниот микробиом на кожата · нанесете наутро и навечер на влажно лице, тријте нежно, исплакнете со топла вода и тонирајте со преферираниот тонер за чиста фаза.

150 мл

150 мл

256 ден

Нема на залиха

Опис

За сите типови на кожа · богатата кремаста текстура нежно отстранува нечистотии и шминка · храни со 100% шеа путер и ја стимулира регенерација на клетките · со екстракт од пробиотици за зајакнување и одржување на природниот микробиом на кожата · нанесете наутро и навечер на влажно лице, тријте нежно, исплакнете со топла вода и тонирајте со преферираниот тонер за чиста фаза.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.