AFRODITA CLEAN PHASE Пена за чистење лице

За мешана и мрсна кожа, темелно ја чисти и одмрсува кожата без да ја исуши · ја одржува својата природна pH рамнотежа · исто така ја отстранува шминката · нанесете наутро и навечер на влажно лице, нежно тријте ја, исплакнете со топла вода па тоник за чиста фаза.

150 мл

150 мл

396 ден

Опис

За мешана и мрсна кожа, темелно ја чисти и одмрсува кожата без да ја исуши · ја одржува својата природна pH рамнотежа · исто така ја отстранува шминката · нанесете наутро и навечер на влажно лице, нежно тријте ја, исплакнете со топла вода и тон со префериран тоник за чиста фаза.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.