AFRODITA CLEAN PHASE Тоник

За мешана и мрсна кожа; ги намалува зголемените пори · го изедначува тонот на кожата · ги штити клетките од оштетување од загадувањето и го спречува создавањето нечистотии · ја обновува природната pH рамнотежа на кожата · со екстракт од пробиотици за зајакнување и одржување на природниот микробиом на кожата · се нанесува на исчистена кожа и се остава да се апсорбира.

200 мл

200 мл

322 ден

Опис

За мешана и мрсна кожа; ги намалува зголемените пори · го изедначува тонот на кожата · ги штити клетките од оштетување од загадувањето и го спречува создавањето нечистотии · ја обновува природната pH рамнотежа на кожата · со екстракт од пробиотици за зајакнување и одржување на природниот микробиом на кожата · се нанесува на исчистена кожа и се остава да се апсорбира.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.