AFRODITA SENSITIVE Депилаторски крем за сензитивни делови

100 мл

189 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Смирувачка формула за дополнително нежно, но брзо и ефикасно отстранување на влакна. Содржи екстракт од камилица, кој ја смирува и пријатно ја освежува кожата. Одличен избор за депилација на сите типови кожа, особено чувствителна кожа. Резултатот е негувана и свиленкаста мека кожа – трае до двојно подолго од бричење.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.