AFRODITA Дневна крема од невен

Дневната крема со невен кој е познат во народната медицина по многуте лековити материи, и екстрактот од камилица ја смирува вашата кожа, ја зајакнува нејзината природна отпорност и го стимулира процесот на нејзина регенерација. Додадениот глицерол ја навлажнува вашата кожа и помага да се заштити од сушење.

240 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.