AFRODITA FIRMING BOOST Крема за тело

180 мл

775 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

Крем за зацврстување на кожата на проблематичните делови на телото, ја подобрува еластичноста на кожата по само 24 часа!

Се зголемува ефикасност на формирањето на колаген и еластин, ја стимулира клеточната метаболизам и со тоа видливо ја подобрува силата и структурата кожа.

Особено погоден за опуштена и мачна кожа со послаб тон.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.