AFRODITA FIRMING BOOST Крема за тело

180 мл

775 ден

Опис

Крем за зацврстување на кожата на проблематичните делови на телото, ја подобрува еластичноста на кожата по само 24 часа!

Се зголемува ефикасност на формирањето на колаген и еластин, ја стимулира клеточната метаболизам и со тоа видливо ја подобрува силата и структурата кожа.

Особено погоден за опуштена и мачна кожа со послаб тон.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.