AFRODITA GRAPES Intensive Moisturising Cream Интензивна хидратантна крема

Хидратантна нега против стареење за нормална и сува кожа која маѓепсува со своите нежни есенции од слатко грозје.

  • обезбедува интензивна хидратација со провитамин Б5
  • придонесува за зголемена синтеза на колаген
  • ја подобрува еластичноста на кожата
  • видливо ја намалува појавата на брчки
  • ужива со повеќе од 93% состојки од природно потекло
  • ја одржува кожата мека и кондиционирана

582 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.