AFRODITA GRAPES Rich nourishing cream Богата хранлива крема

Луксузна хранлива нега против стареење за сува и многу сува кожа, која маѓепсува со нежни есенции од слатко грозје.

  • со витамин А во Е, кој го штити, непријатното чувство на „затегнување“
  • зголемување производството на колаген
  • подобрена еластичност

582 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.