AFRODITA HYDRA Депилаторски крем за тело

100 мл

189 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Навлажнувачка формула за брзо и ефикасно отстранување на влакна. Содржи алое вера, која ја навлажнува, смирува и штити кожата од надворешни фактори. Одличен избор за депилација на нормална кожа. Резултатот е негувана и свиленкаста мека кожа – трае до двојно подолго од бричење.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.