AFRODITA MATRIGENIKS Подмладувачка дневна крема

 

50 мл

827 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

Подмладувачка дневна крема раскошно ја навлажнува кожата, и интензивно ги намалува брчките. Ги ре-активира 14-те гени одговорни за лачење на колаген, еластин и хијалуронска киселина.
Ја трансформира кожата за само 14 дена:
– 23,8% намалување на длабочината на брчките,
– 14,4% намалување на обемот на брчките.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.