AFRODITA MEN Регенератор за брада 75м

Регенерирајте ја ВАШАТА ВРАДА! Оставете впечаток со мека, убаво миризлива брада со свилен сјај! Овој нежен регенератор ќе ви го олесни чешлањето на брадата и мустаќите по миењето, плус ќе ги направи помеки и полесни за стилизирање. Скапоценото негување состојки на златните јојоба, маслото од кокос и макадамија маслото и пантенолот вршат одлична работа дури и на остра и сува брада коса, истовремено обезбедуваат многу влага и мекост на кожата под неа.

316 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.