AFRODITA MEN Шампон за брада

 

125 мл

334 ден

Само 2 останати во залиха

Опис

Специјално формулиран за:
– темелно, но нежно, чистење на брадата и чистење на кожата
– отстранување на восок од брада бричење.

Со додадено златно масло од јојоба да се смири иритираната кожа и да се заштити од дехидрација. Кожата и скалпот пријателска pH вредност.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.