AFRODITA Ноќна крема од невен

Ноќна крема со невен кој е познат во народната медицина по многуте лековити материи, и екстрактот од камилица ја смирува вашата кожа, ја зајакнува нејзината природна отпорност и го стимулира процесот на нејзина регенерација.Додаденото сончогледово масло и екстракт од пченица богато ја негуваат вашата кожа, правејќи ја помека и помазна.

240 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.