AFRODITA Q10 BOOST КРЕМА ЗА НОРМАЛНА МЕШОВИТА КОЖА 35+

  • брзо апсорбирачка навлажнувачка формула
  • има исклучително антиоксидативно дејство
  • ја штити кожата од предвремено стареење поради јадење слободни радикали
  •  ги измазнува линиите и брчките
  • обезбедува поцврста и младешки сјајна кожа анти-старечка нега на кожата по 35 години брзо апсорбирачка навлажнувачка формула со моќност на 2 исклучителни антиоксиданти коензим специфичен за кожата Q10 + витамин Е во капсулирана форма
  • вегански производ

749 ден

Опис

Q10 BOOST кремот со коензим Q10 и витамин Е во форма на една капсула нуди двојна анти-стареечка заштита и видливи ефекти на подмладување.

Масирајте го кремот наутро и навечер со масажа минута или две за да започнете со микроциркулацијата на кожата и да ги „растворите“ (активирате) црвените миликакапи на витамин Е.

Сакајте ја својата кожа, сакајте ја вашата возраст! Со нега против стареење (35+) полна со антиоксиданти! Коензим специфичен за кожата Q10 + витамин Е во капсулирана форма за двојна анти-старосна заштита и видливи ефекти на подмладување. 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.