AFRODITA SENSITIVE Ленти со ладен восок

20/1 + 20 мл после депијација 3 во 1

258 ден

Нема на залиха

Опис

Нежна формула збогатена со екстракти од камилица и календула за брзо, лесно и, пред сè, ефикасно отстранување на несаканите влакна на телото. Особено погоден за чувствителна кожа. Лентите ги отстрануваат влакната заедно со коренот, обезбедувајќи кожата да се чувствува мазна до 4 недели. Со редовна употреба, влакната на вашето тело ќе станат потенки, помеки и поретки.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.