AFRODITA SUN CARE Суво масло за сончање

150 мл

750 ден

Опис

Сувото масло со сјај помага да се добие привлечен тен побрзо и поинтензивно.

Скапоцениот комплекс со масло од моркови, маслинки и ореви богато ја храни и ја навлажнува кожата.

Не обезбедува UV заштита.

Пред и за време на сончање, испрскајте го производот на посакуваните области на кожата.

Производот не е погоден за бебе, чувствителна и многу лесна кожа.

Избегнувајте контакт со очите. 

Тресете добро пред употреба!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.