AFRODITA YOUNG & PURE Гел за сушење на акни

 

15 мл

325 ден

Опис

За неверојатно брзо и ефикасно сушење на дамките! По нанесувањето, воспалената област се смирува, црвенилото постепено исчезнува и брзо се суши. Поради неговата лесна, брзо апсорбирана текстура, фондацијата може да се примени веднаш после тоа.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.