AFRODITA SUN CARE ALOE VERA Гел за после сончање за смирување на кожата

200 мл

600 ден

Опис

Гел  од свежи лисја на АЛОЕ ВЕРА (БАРБАДЕНЗИЗИ), што значително ја подобрува хидратацијата на кожата по само едно ставање!

Тој нуди долготрајна хидратација, ги стимулира процесите на регенерација на клетките на кожата, смирува, спречува непријатно чувство на затегнатост.

Корисна грижа за сите видови на кожата на лицето и телото, особено за сувата кожа.

Одлично за грижа за после сонце и бричење.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.