AURA BLACK & PERFECT Туш за очи фломастер

354 ден

Опис

Совршена прецизност и постојаност.
Исклучително лесно, прецизно и рамномерно нанесување
Долготрајна, интензивна боја
Брзо се суши
Не се размачкува и не остава траги надвор од контурата на окото

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.